Při používání elektronické žákovské knížky (např. Edookit) sloužící k zapisování známek, omluvenek, sdělení o akcích školy či změnách organizace výuky – je postačující, pokud si zákonný zástupce informaci v systému pouze přečte, případně škola obdrží omluvenku žáka ve formě elektronické zprávy? Lze takovou komunikaci považovat za prokazatelnou, bude-li upravena ve školním řádu?
Pro zobrazení odpovědi se prosím přihlaste. Pokud nemáte přihlašovací údaje, registrujte se.