Jak se řídit pokud na naší školy byly přijati žáci z ciziny, kteří byly zařazeni do sedmé třídy, ale již mají ukončený devátý ročník v zahraničí? Musí si žádat o 10 ročník?
Pro zobrazení odpovědi se prosím přihlaste. Pokud nemáte přihlašovací údaje, registrujte se.