MENU
Nápověda
V databázi máme 1 364 zodpovězených dotazů

Výsledky vyhledávání čerpání dovolené

Bylo nalezeno 33 dotazů s odpovědí. Zobrazuji dotazy 1 až 10

Je možné zaměstnancům v době čerpání ošetřovného nařídit čerpání dovolené (namísto čerpání ošetřovného)?

Pro zobrazení odpovědi se prosím přihlaste. Pokud nemáte přihlašovací údaje, registrujte se.

Lze učiteli, pracujícím na dohodu, nařídit čerpání dovolené před jejím koncem i na dny nepřímé pedagogické činnosti?

Pro zobrazení odpovědi se prosím přihlaste. Pokud nemáte přihlašovací údaje, registrujte se.

Nový učitel, kterého přibírám na výuku od září letošního roku by rád nastoupil již k 1. 8. Je možné se s ním domluvit na tomto nástupním termínu a domluvit se na tom, že začne pracovní poměr čerpáním dovolené?

Pro zobrazení odpovědi se prosím přihlaste. Pokud nemáte přihlašovací údaje, registrujte se.

Zaměstnanec je od listopadu minulého roku v pracovní neschopnosti. Za minulý rok mu ještě zbývá 6 dní dovolené. Tento rok dosud nepracoval a není jistota, že bude. Jak to bude s nařízením dovolené za minulý a současný rok?

Pro zobrazení odpovědi se prosím přihlaste. Pokud nemáte přihlašovací údaje, registrujte se.

Může starosta, jako zástupce zřizovatele, nařídit řediteli mateřské školy vyčerpat dovolenou?

Pro zobrazení odpovědi se prosím přihlaste. Pokud nemáte přihlašovací údaje, registrujte se.

Při správného zařazení do platového zařazení se započitatelné praxe počítá od započetí čerpání mateřské dovolené nebo až ode dne narození dítěte?

Pro zobrazení odpovědi se prosím přihlaste. Pokud nemáte přihlašovací údaje, registrujte se.

Zaměstnanec uzavřel smlouvu k 1.8. Může čerpat dovolenou již v srpnu, ačkoliv mu na ni vznikne vznikne nárok až za pár měsíců?

Pro zobrazení odpovědi se prosím přihlaste. Pokud nemáte přihlašovací údaje, registrujte se.

Při plánování jarních prázdnin došlo v pedagogickém sboru k diskusi, že by někteří pedagogové chtěli čerpat studijní volno i přes to, že jim zbyla tzv. "stará dovolená" z loňského roku, což jsem zamítla. Nařídila jsem, že si každý z pedagogických pracovníků vyčerpá nejdříve starou dovolenou a až poté bude čerpat studijní volno, a to se naplánuje (harmonogram atd.). Je takový postup správný?

Pro zobrazení odpovědi se prosím přihlaste. Pokud nemáte přihlašovací údaje, registrujte se.

Jak je to s nevyčerpanou dovolenou?

Pro zobrazení odpovědi se prosím přihlaste. Pokud nemáte přihlašovací údaje, registrujte se.